PASTORACE POVOLÁNÍ OLOMOUCKÉ ARCIDIECÉZE

Cílem pastorace povolání je pomoci člověku objevit Boží plán pro svůj život a odpovědět na Boží volání. Od roku 2006 působí v naší zemi tým kněží, zasvěcených osob a laiků katolické církve, kterým leží na srdci, aby mladí lidé nalezli povolání, ke kterému je Bůh volá. Tato iniciativa nese název Pastorace povolání České republiky.

Podobným způsobem funguje také Pastorace povolání olomoucké arcidiecéze. Úkolem úzkého týmu osob, kněží i řeholníků, je pomoci mladým lidem v naší arcidiecézi rozlišit jejich životní povolání. Jedním z hlavním „nástrojů“ ke správnému rozlišování je například každoročně pořádaný kurz Samuel.

Úkolem webových stránek povolani.info je nabízet všem mužům a ženám, kteří přemýšlejí o svém životním povolání, přehledně na jednom místě zajímavé impulsy v podobě rozmanitých událostí, doprovodných materiálů (dokumenty, videa a další) či odkazů na jiné projekty.

STAŇTE SE SPONZOREM

Děkujeme všem za modlitby. To je naše největší podpora. Vážíme si toho. Také my myslíme na Vás. Pokud nás chcete podpořit i finančně, můžete tak učinit odesláním částky na účet: 27-8928480247/0100, VS 321. Na zaslaný dar vystavíme darovací smlouvu. Prosíme, uveďte do poznámky i adresu, kam chcete darovací smlouvu poslat. Děkujeme.

KAM DÁL?

Přinášíme informace o kurzu Samuel, duchovních obnovách a cvičeních i dalších událostech zaměřených na rozlišování životního povolání.
Více informací
V sekci "Materiály" nabízíme videa se zamyšlením, modlitby a další dokumenty s tematikou duchovního povolání.
Více informací
V sekci "Zajímavé odkazy" naleznete spoustu tipů na užitečné webové stránky nejen pro zájemce o hledání životního povolání.
Více informací

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ? NAPIŠTE NÁM!